اسباب بازیحیوانات خانگی

تاثیر خرید گربه و حیوانات خانگی برای کودکان [معرفی 6 نژاد برتر گربه]

چنانچه در خانه فرزند کوچک دارید و تمایل به خرید حیوان خانگی دارید پیشنهاد ما به شما خرید گربه خواهد بود. خرید یک حیوان خانگی دارای جذابیت‌ های خاصی است و افرادی که از حیوان خانگی نگهداری می کنند معمولاً جذابیت های متفاوتی در زندگی خود خواهند داشت. شما می توانید با پذیرش ، واگذاری یا خرید حیوان خانگی سلامتی جسمی و روحی را برای خود به ارمغان بیاورید.

خرید گربه برای کودکان موجب شادابی آنها می شود. گربه به عنوان یک حیوان پر انرژی خطری برای کودکان ایجاد نخواهد کرد. شما به راحتی می توانید با خرید گربه فرزندان خود را مشغول به بازی و نگهداری از این نوع حیوان خانگی کنید. از طرفی با خرید گربه و حیوانات خانگی دیگر، به کودکان خود مراحل رشد و نمو را آموزش خواهید داد و او مراقبت کردن و نگهداری را یاد خواهد گرفت!

کودکان می توانند با بازی کردن و نوازش حیوانات استرس را از خود دور کرده و به مقدار قابل توجهی از سلامت روحی و جسمی برخوردار شوند. با این وجود نحوه نگهداری از حیوانات خانگی باید با آموزش های کامل همراه شود. شما برای جلوگیری از تلف شدن این حیوانات نیاز است که روش نگهداری از حیوانات خانگی را آموزش ببینید. بررسی قیمت گربه نشان می دهد با توجه به قیمت سایر حیوانات خانگی می تواند گزینه بهتری جهت خرید باشد. ما در کیدزگرام با بررسی تاثیر حیوانات خانگی بر روی کودکان مطالب مهمی به شما ارائه می دهیم.

خواندن این مطلب
قوانین بازی مافیا [0 تا 100 خرید بردگیم شب مافیا + معرفی نقش ها]

اثر نگهداری از حیوانات به ویژه گربه در منزل

همانگونه که بیان کردیم نگهداری حیوانات خانگی تاثیر فراوانی بر روی سلامت جسمی و روحی افراد خصوصاً کودکان خواهد گذاشت. کودکان می توانند با نگهداری از حیواناتی مانند گربه، سگ و پرندگان شادابی و طراوت بالایی را از خود نشان دهند. بررسی ‌ها نشان می ‌دهد که نگهداری برخی حیوانات در خانه موجب بالا رفتن تعامل اجتماعی افراد با همدیگر خواهد شد. افراد جهت نگهداری از حیوانات از انزوا خارج شده و با حیواناتی مانند گربه و سگ می توانند با جامعه تعامل بالایی داشته باشند.

با این وجود نگهداری و خرید گربه در خانه می تواند به عنوان یک دوست مناسب برای کودک شما معرفی شود. کودکان بعد از ۳ سالگی معمولاً دوست دارند همراهی داشته باشند و اگر کودک دیگری در کنار آنها نیست، با حیوانات بازی کرده و به خوبی از آن ها مراقبت کنند.

از مزایای دیگر نگهداری از گربه در خانه مسئولیت پذیری کودکان خواهد بود. کودکان در می یابند که با حس مسئولیت پذیری باید به موقع با تمیز کردن، غذا دادن و خواباندن گربه سلامت این حیوان را تامین کند. این شرایط موجب می‌ شود که به خوبی حس احساس مسئولیت را در خود تقویت کرده و به رشد مهارت های زندگی خود کمک کنند.

این نکته را فراموش نکنید که نگهداری از حیوانات خانگی خطری را متوجه کودکان نخواهد کرد. توصیه می شود هنگامی که کودک در قدرت جسمانی لازم را به دست آورده او را مشغول به نگهداری از گربه یا سگ کنید. قیمت گربه با توجه به قیمت سایر حیوانات می تواند مقرون به صرفه جهت خرید باشد.

‏ انواع نژاد گربه برای خرید کودکان در منزل

همانگونه که می دانید گربه دارای نژادهای مختلفی خواهد بود. هر کدام از آن ها دارای خصوصیات خاصی خواهند بود. خرید گربه متناسب با نگهداری توسط کودکان باید با رعایت نکاتی همراه شود.

 

خواندن این مطلب
بازی رومیزی وینگسپن wingspan

1-نژاد مینکون Maine Coon

نژاد مینکون Maine Coonاز ویژگی ‌های این گربه می ‌توان مهربان بودن با کودکان و سایر حیوانات خانگی را نام برد. قیمت گربه نژاد مینکون برای خرید نسبتا مناسب است و مینکون مهربان ترین نژاد گربه برای کودکان خواهد بود. همچنین یکی از دوست داشتنی ترین نژادهای گربه در دنیا مینکون ‌ها محسوب می ‌شوند. وزن این نژاد بین ۵ تا ۸ کیلوگرم بوده و دارای خصوصیاتی آرام جهت نگهداری هستند.

 

2-گربه برمه ای The Burmese

گربه برمه ای The Burmeseخرید گربه نژاد برمه شما را صاحب یک گربه با صدای جالب و شخصیتی دوست داشتنی می کند. این نژاد بسیار باهوش و نترس بوده و جثه ای متوسط دارد. ظاهر این گربه دارای موهای بلند و با رنگ های گوناگون و متنوع خواهد بود. نژاد برمه یک نژاد بسیار آرام، بازیگوش و مهربان خواهد بود و علاوه بر این عاشق بازی کردن با حیوانات خانگی دیگر یا کودکان می باشد. همچنین گربه نژاد برمه عاشق سفر با ماشین است و لذت زیادی هنگام سوار شدن به ماشین خواهد برد.

 

3-گربه نژاد رگدال The Ragdoll

گربه نژاد رگدال The Ragdollیکی از بامزه ترین نژادهای گربه در بین انواع نژاد رگدال خواهد بود. این نوع گربه بسیار باهوش و بامزه بوده و معمولاً دارای وزنی بیش از ۹ کیلوگرم است. نژاد رگدال دارای موهای بلند و تا حدودی پشمالو هستند. همچنین چشمان درشت و درخشان این گربه این نژاد را به یک گربه زیبا تبدیل کرده است. نژاد رگدال بسیار صبور هستند و هرگز با عصبانیت یا پرخاش به کودکان واکنش نشان نخواهند داد. بررسی قیمت گربه نژاد رگدال نشان می دهد که با خرید گربه رگدال می توانید یک گربه با خصوصیات ظاهری جذاب، زیبا و نسبتا گران داشته باشید.

خواندن این مطلب
 انواع مکانیزم های بازی های رومیزی و بازی های فکری برای کودکان

4-گربه پرشین The Persian

گربه پرشین The Persianیکی از مشهورترین نژادهای گربه در دنیا نژاد پرشین است. این نژاد به دلیل ظاهری با مزه و خاص که دارد همواره مورد توجه افراد قرار گرفته است. از ویژگی های ظاهری گربه نژاد پرشین می توان به صورت پهن و چشم های درشت و درخشنده اشاره کرد. خرید گربه نژاد پرشین می ‌تواند همراهی با یک گربه مو بلند و ابریشمی برای شما در پی داشته باشد. گربه نژاد پرشین گربه ای اشرافی، دوست داشتنی و آرام است و با هوش بالایی که دارد نیاز به نظافت روزانه مکرر نخواهد داشت. قیمت گربه های نژاد دار نشان می دهد که می توانید با پرداخت هزینه مقبول، یک گربه اشرافی خریداری کنید.

 

5-گربه بریتیش the British

5-گربه بریتیش the Britishاین گربه ها با ظاهر مقتدر خود، انتخاب خیلی مناسبی برای کودکان با سن کم نیستند. همچنین مقدار پرخاش آنها و قیمت زیادشان، خانواده ها را مجاب می کند از این گربه برای کودک خود استفاده نکنند. اما نژاد بریتیش یکی از اصیل ترین نژادها و یکی از گربه های معروف اشرافی است.

 

6-گربه اسکاتیش the Scottish

گربه اسکاتیش the Scottishشاید نژاد اسکاتیش، بهترین گزینه برای خرید گربه برای کودکان و نگهداری از آنها در منزل باشد. ویژگی های خاص شخصیتی این گربه ها که هم بانمک، مهربان، آرام و در عین حال اجتماعی می باشند، باعث شده قیمت آنها به طرز فزاینده ای زیاد باشد. اما این گربه های اسکاتیش ( که متناسب با فرم گوش هایشان به گونه های فولد و آن فولد تقسیم می شوند ) شاید یکی از انتخاب های خوب برای خرید گربه هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان باشد. با گربه اسکاتیش احساس تنهایی نخواهید کرد…!

 

کدام گربه مناسب کودک است ؟

تاثیر خرید گربه و حیوانات خانگی برای کودکانشما با بررسی شرایط و ویژگی های گربه می توانید گزینه مناسب برای کودک خود را خریداری کنید. جهت خرید گربه برای کودک خود موارد و ویژگی های زیر را در نظر داشته باشید.

  • گربه خریداری شده باید کاملا اجتماعی بوده و تحمل جیغ و داد های کودک را داشته باشد.
  • همچنین گربه باید با محیط زندگی سازگاری خوبی داشته و هنگام نوازش توسط کودک از حرکات تند پرهیز کند.

 شما با آگاهی از قیمت گربه در نژادهای مختلف می توانید گزینه موردنظر و متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. بررسی‌ های کیدزگرام نشان می دهد که خرید گربه و حیوانات خانگی می تواند به خوبی به پرورش جسمی و ذهنی کودک شما کمک کند. البته که اگر نژاد گربه ها برای شما اهمیت ندارد، با واگذار شدن هر گربه دیگری به عنوان مخلوق محبوب خداوند، یا خرید گربه های معمولی تر یا حتی گربه خیابانی ، به افزایش نشاط در منزل خود کمک کنید.

بازی مافیا چیست
قوانین بازی مافیا [0 تا 100 خرید بردگیم شب مافیا + معرفی نقش ها]

پست های مرتبط

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست