درباره کیدزگرام

کیدزگرام را بهتر بشناسیم…

وبسایت کیدزگرام بنا بر احساس نیاز به وجود یک مجله اینترنتی کامل در ارتباط با تمامی ابزار، وسایل و ملزومات کودکان از بدو تولد تا زمان ورود به مدرسه شکل گرفته است. کیدزگرام که متشکل از تیمی حرفه‌ای شامل متخصصین حوزه‌ی کودک و همچنین حوزه‌ی IT می باشد، لزوم راه اندازی چنین وبسایتی را از سال 1399 حس کرد و این مجله اینترنتی را به منظور افزایش آگاهی پیرامون مسائل نوزادان و کودکان و همچنین معرفی بهترین محصولات این حوزه، راه اندازی کرد.

اگرچه ما تمام تلاش خود را در ارائه و انتشار محتوای کاملا صحیح در این سایت انجام می دهیم، اما با توجه به معرفی وبسایت های دیگر در این مجله و ارجاع دادن به آنها، بی نقص و کامل بودن صد درصدی محتوای این سایت را تضمین نمی‌کنیم و «کیدزگرام» مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت. توجه داشته باشید که بنا به رسالت هر مجله، مطالب این سایت جنبه اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و معرفی داشته و هرگز توصیه پزشکی نیست.

تمامی محصولات معرفی شده در سایت کیدزگرام از طریق فروشگاه آنلاین و معتبر دیجی کالا تامین می شوند که به جرات می توان گفت که برای همه ی کاربران نامی آشنا می باشد و بسیاری از خریداران به هنگام شنیدن نام این فروشگاه با اعتماد کامل و اطمینان خاطر محصول دلخواه خود را خریداری می کنند.

تیم کیدزگرام همواره پذیرای نظرات ارزشمند شما است و تلاش می کند تمام محتوای مد نظر والدین را با بهترین کیفیت و به جامع ترین شکل ممکن در اختیار آنها بگذارد. شما می توانید در شبکه های اجتماعی نیز با ما در ارتباط باشید.

کیدزگرام را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Vimeo
Instagram
LinkedIn
Telegram

تهران، پونک، خیابان میرزابابایی بعد از چهار راه عدل ساختمان اسپیناس

ارسال پیام برای ما

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
فهرست