اسباب بازی

بهترین کافه بردگیم های تهران【 لیست 18 کافه برتر 】

۱ دیدگاه

هرچه در عصر تکنولوژی بیشتر پیش رفتیم، سرگرمی های جدید تری برای کودکان و البته بزرگسالان ارائه شد. هر کدام از این تفریحات، مزایا و معایب خود را داشتند؛ اما این بردگیم بود که هیچوقت تکراری و قدیمی نشد! بردگیم ها یا همان بازی های فکری رومیزی که مجموعه ای از سرگرمی و استراتژی هستند، عضو جدانشدنی خانواده ها از قدیم تا امروز بودند. اما حتما لازم است که در خانه ها بردگیم داشته باشیم تا به این بازی های رومیزی دسترسی پیدا کنیم؟ قطعا نه ! کافه بردگیم ها برای همین به وجود آمده اند. اما مزایای یک کافه بردگیم تهران چیست؟

در کافه بردگیم های تهران میتوانید علاوه بر نوشیدن و میل کردن، به گنجینه عظیمی از بازی های فکری و بورد گیم ها دسترسی داشته باشید و هر بار یک بازی جدید را تجربه کنید. ولی این کافه بردگیم ها کجا هستند؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین کافه بردگیم های ایران و البته شهر تهران بپردازیم، ویژگی هر یک را بیان کنیم و آدرس آنها را برای دسترسی راحت شما ارائه نماییم…

مزیت استفاده از کافه بردگیم ها در تهران و سراسر ایران

بهترین کافه بردگیم های تهران

همانطور که اشاره کردیم، راحتی استفاده از کافه بردگیم ها یکی از مزایای مهم آن است. شما میتوانید در عین حالی که غذا و نوشیدنی مخصوص خود را سفارش داده اید با عزیزان خود هر بازی خاصی را که در نظر گرفته اید اجاره کنید و بدون خرید آن به بازی بپردازید. بسیاری از کافه بردگیم ها با یک هزینه ورودی پایین و یا اجاره هر بازی به طور مجزا، امکان بازی راحت را برای شما فراهم کرده اند. در مورد کرونا هم نگران نباشید؛ حتی اگر هنوز مردم واکسن نزده باشند، تمام پروتکل های بهداشتی در این اماکن رعایت و نظارت می شود. ماسک خود را بردارید، لیست بهترین کافه بردگیم های تهران را دست بگیرید و بازی فکری خود را انتخاب کنید. این لیست به شما برای انتخاب بهترین کافه بردگیم تهران کمک میکند:

1-کافه بردگیم فکرکده تهران

-کافه بردگیم فکرکده تهراناگر اهل بازی فکری و کافه بردگیم باشید، حتما اسم کافه فکرکده را مرتبا شنیده اید. این کافه بردگیم که در بسیاری نقاط ایران شعبه دارد، مجموعه کاملی از تفریح و سرگرمی شامل پلی استیشن، بردگیم، اتاق فرار و … را در اختیار شما قرار می دهد. شعبه مرکز تجاری اپال تهران در سعادت آباد، جردن، رویال فردوس و شعبه مرزداران از جمله شعبات کافه بردگیم فکرکده در تهران می باشند و این مجموعه در شهرهای همدان و اهواز و کیش و اصفهان هم دارای مراکز بازی است. این کافه بردگیم در اکثر روزهای هفته و ساعات مرسوم باز و پذیرای بازی کنندگان است.

خواندن این مطلب
قوانین بازی مافیا [0 تا 100 خرید بردگیم شب مافیا + معرفی نقش ها]

2-کافه بردگیم گیک

از دیگر کافه بازی ها یا همان کافه بردگیم ها، کافه گیک است که بین بازی کنندگان نام آشناست. کافه گیک با ارائه غذاهای با کیفیت و فضایی گرم و صمیمی، قطعا شور و شوق و لذت بازی را دوچندان میکند. کافه بردگیم گیک در زیر پل کریمخان در مرکز شهر تهران واقع شده و حتی در روزهای تعطیل هم بسته نیست و حتی ساعت کاری آن افزایش می یابد.

3-کافه بردگیم ماینداسپرت سنتر

کافه بردگیم ماینداسپرت سنترشاید اسم کافه بازی را با خود یدک بکشد، اما فقط یک کافه بردگیم نیست. مایند اسپرت یک مجموعه تفریحی ( البته نه چندان بزرگ ) شامل بخش بردگیم و اتاق فرار اسکیپ روم می باشد. این کافه بازی معروف در خیابان بلوچستان بلوار گیشا واقع شده و با ارائه بازی های رومیزی متنوع ، mind sport center را محبوب کرده است.

4-کافه بردگیم “فکر” در تهران

کافه فکر؛ مانند بسیاری کافه بردگیم و کافه بازی دیگر، کافه فکر هم در مرکز شهر تهران قرار گرفته تا هم دسترسی به مراکز اصلی شهری مناسب باشد، هم رفت و آمد راحت باشد، هم شلوغ و پر جمعیت تر باشد و هم به مراکز خوراکی تهران هم نزدیک باشد. در واقع هر آنچه از خوردنی و بازی کردنی بخواهیم در کافه فکر فراهم است. این مجموعه رنگارنگ از بازی های رومیزی و فکری، در نزدیکی خیابان انقلاب، یعنی کوچه پورجوادی در خیابان دانشگاه قرار گرفته است.

5-کافه بوردگیم “برد لند”

بردلند در واقع یکی از کافه بردگیم های نسبتا لاکچری محسوب می شود که در منطقه پاسداران و سعادت آباد تهران شعبه های فعالی داشته. البته امروز کمی از فعالیت و محبوبیت آن کاسته شده ولی همچنان شعبه های این کافه بازی بخصوص در اراک، قزوین و تهران به ارائه بازی فکری و رومیزی های محبوب می پردازند. این کافه بردگیم در روزهای تعطیل هم ارائه خدمت می کند.

6-کافه بازی “کافه بردگیم” در تهران

اما یکی از قدیمی ترین کافه بردگیم های تهران، مجموعه ای به همین اسم است: کافه بازی کافه بردگیم! این کافه بردگیم مشهور در کنار نوشیدنی ها و عصرانه های خوشمزه ی خود، بازی های مختلفی برای کودکان و بزرگسالان ارائه میکند. شاید برخی رویداد ها و ایونت های بازی مافیا را هم در این کافه بازی دیده باشید. این کافه بازی فقط روزهای شنبه تعطیل است و سایر روزهای هفته به بردگیم باز ها ارائه خدمت می کند.

خواندن این مطلب
کلمات پانتومیم : لیست 200 کلمه برای بازی پانتومیم (ادا بازی)

آدرس کافه بردگیم : تهران، خیابان انقلاب،  فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری

کافه بازی "کافه بردگیم" در تهران7-کافه بردگیم اطلسی

دوران گیم نت ها هنوز تمام نشده، فقط کامل تر، مجهز تر و مدرن تر شده اند. کافه بردگیم اطلسی علاوه بر ارائه خوردنی های متنوع و جذاب، بازی های رومیزی فکری ( بردگیم ) و همچنین بازی های کامپیوتری ارائه می کند. کافه اطلسی هم مثل برخی کافه بازی های دیگر، برند معروف و نام آشنایی است؛ چه به عنوان یک کافه و چه به عنوان برگزار کننده event های خاص بردگیم. آدرس: تهران، میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان سرپرست جنوبی، کوچه پارس، کافه بازی اطلسی.

8-کافه بردگیم تهران؛ سیلک

سیلک اما یکی از کافه بازی های شناخته شده است. کافه بردگیم سیلک دارای دو فضای متفاوت داخلی و بیرونی است که اکثر بازی ها در این فضای خارجی ارائه می شوند. امکان سیگار کشیدن هم در کنار بازی کردن مهیاست و میتوانید همه چیز را با هم داشته باشید؛ خوردنی و نوشیدنی و کشیدنی و بردگیم ! البته که در این کافه که در تهران و بالاتر از میدان انقلاب در خیابان کارگر شمالی و نرسیده به نصرت قرار گرفته هم ایونت های متنوع بردگیم برگزار می شود.

9-کافه بازی برد ” برین گیم “

کافه brain game به عنوان یکی دیگر از کافه بردگیم های مطرح پایتخت ، بالاتر از میدان تجریش تهران و کنار پاساژ تندیس واقع شده. این مجموعه بزرگ سرگرمی علاوه بر بخش های مربوط به کافه و خوراکی، سکشن های بردگیم و بازی، اتاق فرار و اسکیپ روم هم نیز دارد. با پرداخت مبلغ کمی بابت ورودی، میتوانید از امکانات این کافه بردگیم و بازی های رومیزی آن بهره مند شوید.

10-کافه بردگیم تتا

برای ساکنین مناطق غربی تهران، کافه بازی تتا بردگیم ها و بازی های رومیزی متنوعی ارائه کرده است. این کافه بردگیم در تمام روزهای هفته باز است و در کنار متروی چیتگر تهران واقع شده. کافه بردگیم تتا برای غرب نشینان تهران انتخاب مناسبی است.

11-کافه بازی و بردگیم سنت

سنت اسم جالبی داره؛ برگرفته از قدیمی ترین بازی رومیزی و بردگیم جهان ! کافه بردگیم سنت تهران نیست!! این کافه بازی در گلسار رشت واقع شده و بازی های فکری زیاد و متنوعی را در اختیار شمال نشینان ایران قرار داده است که می توانند لذت دورهمی های شبانه با کلی بردگیم را تجربه کنند.

12-کافه بازی بوردیکا

از همان کافه بردگیم هایی که در مرکز شهر قرار دارند، غذاهای جذاب ارائه میکنند و بازی های مختلف در یک فضای دلنشین دارند. کافه بردگیم بوردیکا در خیابان کریمخان، خیابان نجات الهی و کوچه سپند واقع شده که به طرز جالبی شبانه روزی است !

13-میزفان کافه؛ کافه بردگیم غرب تهران

یکی از کافه بردگیم های تهران که شهرت خوبی دارد، میزفان است. به جز کافه بازی تتا که در منطقه چیتگر واقع شده، میزفان کافه هم یکی دیگر از کافه بردگیم های غرب تهران است. این کافه در ابتدای خیابان ایران زمین واقع در شهرک غرب قرار داره و کنار ارائه بردگیم، فضای اختصاصی مطالعه هم داراست. این نشان میدهد فضای این مجموعه کاملا ساکت و مناسب برای بازی های فکری است.

خواندن این مطلب
راهنمای خرید فوتبال دستی برای سنین مختلف + 5 مدل فوتبال دستی پرفروش

14-کافه بردگیم پازل

این کافه بازی هم در غرب تهران ( یعنی اشرفی اصفهانی ، خیابان بیست و دو بهمن ) قرار گرفته و ساکنین غرب تهران می توانند از فضای بینظیر این کافه با بوردگیم های گوناگون آن استفاده کنند.

15-کافه بازی فکر بکر

 

اما شرق تهرانی ها چه؟ کافه بردگیم فکر بکر برای ساکنین شرق تهران آماده شده تا بهترین بازی های فکری و  رومیزی را در اختیار داشته باشید. این کافه ی با کیفیت در خیابان پیروزی، بین مترو نبرد و پیروزی و در پلاک 508 واقع شده.

البته که تمام کافه بردگیم های تهران و ایران به همین موارد اشاره شده ختم نمی شوند. از دیگر کافه بازی ها میتوان به صورت خلاصه به این موارد اشاره کرد:

دیگر کافه بازی ها و کافه بردگیم در تهران

16-کافه بازی بردلانژ

البته که اهالی شمال شرق تهران با این کافه بردگیم در کنار اتوبان ارتش آشنایی دارند. غذاها و نوشیدنی های این کافه بازی از شهرت خاصی برخوردار است که در کنار بازی کردن میتواند لحظات خوشی را رقم بزند.

17-کافه بردگیم “بازی بازا”

در کنار مصلی تهران، خیابان خرمشهر پلاک 133 واقع شده و از کافه بازی های معروف تهران است که با مبلغی ورودی بردگیم ارائه میکند.

18-کافه بردگیم منفی یک

کافه بردگیم منفی یکبالاتر از خیابان دکتر فاطمی و در خیابان چهارم، کافه بزرگی متشکل از ده ها بازی فکری قرار گرفته که پاتوق بسیاری از جوانان عاشق بازی است.

” کافه بازی لول آپ ، کافه بازی دیاموند ، هووم کافه، کافه بلوز، کافه گراف، کافه بازی ب لین ، کافه بازی کهن، کافه زهیر، کافه بردگیم ایوان و پارادیزو و … هم از دیگر کافه بازی هایی هستند که امکان بازی های مختلف از فوتبال دستی تا منچ، مارپله و بردگیم در آنها فراهم است.” تمام این کافه بردگیم ها با هدف ایجاد فضایی شاد، سرگرم کننده و امن برای سرگرمی و اوقات فراغت شما آماده شده اند تا بتوانید بدون دغدغه به بازی های فکری، بردگیم و بازی های رومیزی با عزیزانتان بپردازید و با پرداخت مبلغ ناچیزی از این فضا با غذاها و نوشیدنی های مختلف استفاده کنید.

شاید نتوان بهترین کافه بردگیم تهران را به سادگی انتخاب کرد؛ اما این لیست از کاملترین و بهترین کافه بازی و بوردگیم در تهران و ایران میتواند به شما کمک شایانی در انتخاب محل بازی شما کند.

 

بازی رومیزی وینگسپن wingspan
بازی رومیزی وینگسپن wingspan
کلمات پانتومیم : لیست 200 کلمه برای بازی پانتومیم (ادا بازی)

پست های مرتبط

۱ دیدگاه. ترک جدید

اگر کافه بردگیمی در تهران بشناسیم میتونیم به شما معرفی کنیم تا در این لیست بهترین کافه بازی های تهران اون رو جا بدید؟ نحوه همکاری به چه صورته؟

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست